Hazal Şenel’den beklenmedik hamle! Bertan Asllani ile ayrıldılar mı?

Bir dönem yayınlanan ve kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Burak Alkaş, Sezer Arıçay, Eda Ece, Halil Babür gibi isimlerin yer aldığı Pis Yedili dizisinin setinde tanışan Bertan Asllani ve Hazal Şenel, arkadaşlık ilişkisini aşka dönüştürmüştü.

SESSİZ SEDASIZ NİŞANLANDI

Asıl çıkışını Sinem Kobal, Gökhan Keser, Cansu Demirci, Gizem Güven, Dilara Kurtulmuş gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı Selena dizisinde ‘Kıvılcım’ karakterini canlandırmasıyla yakalayan Hazal Şenel, Bertan Asllani ile 2020 yılında nişanlanmıştı.

BİR SÜREDİR PAYLAŞIM GELMİYOR

Bir süredir ekranlarda boy göstermeyen Hazal Şenel, son olarak yaptığı hamlesiyle magazin gündeminde adından söz ettirdi. Ünlü ismin hareketi akılları karıştırdı.

FOTOĞRAFLARI SİLDİ

İlişkisini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Hazal Şenel, Asllani ile fotoğraflarını kaldırdı. Güzel ismin, kendisi gibi oyuncu olan nişanlısı Bertan Asllani ile paylaşımlarını kaldırması ‘Ayrıldılar mı?’ sorusunu gündeme getirdi.

AÇIKLAMA GELMEDİ

Bertan Asllani’nin de Instagram profilinde fotoğrafların yer almadığı göründü. Çıkan iddialara ikiliden henüz bir açıklama gelmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x